O nas

Fundament firmy Hydrogarden to zespół ludzi, których pasją od wielu lat jest projektowanie i realizacja ogrodów. W skład zespołu wchodzą pasjonaci z dziedziny architektury krajobrazu, ogrodnictwa, systemów nawadniania i oświetlenia.

Wiedza, doświadczenie i entuzjazm pozwala nam zadowolić (…)

Wiedza, doświadczenie i entuzjazm pozwala nam zadowolić najbardziej wymagającego Klienta. Tworzymy niepowtarzalną i funkcjonalną przestrzeń w Jego przyszłym ogrodzie marzeń. Nasze projekty to również realizacje systemów nawadniania w kameralnych ogrodach, osiedlach mieszkalnych, obszarach zieleni miejskiej, boiskach, polach golfowych, plantacjach i ogrodach na dachach.


Coroczna konserwacja zrealizowanych systemów nawadniania i (…)

Coroczna konserwacja zrealizowanych systemów nawadniania i stały kontakt z naszymi Klientami to możliwość spotkań i rozmów z zadowolonymi właścicielami pięknych ogrodów. Realizujemy również duże projekty ogrodnicze i pielęgnacje zieleni miejskiej.


To co nas wyróżnia to nowatorskie rozwiązania w wielu (…)

To co nas wyróżnia to nowatorskie rozwiązania w wielu dziedzinach architektury ogrodowej. Specjalizujemy się również w zwalczaniu szkodników i chwastów oraz odpowiednim doborze nawozów i środków ochrony.


Profesjonalny sprzęt, świetna atmosfera podczas wykonania (…)

Profesjonalny sprzęt, świetna atmosfera podczas wykonania pracy, bardzo dobry kontakt, organizacja i sprawne działanie, wszystko to złożyło się na sukces naszych realizacji.


 • Nowatorskie rozwiązania

 • wieloletnie doświadczenie

 • Profesjonalny sprzęt

 • Ponad 100 instalacji

 • Świetna atmosfera

Poznaj nasz zespół


 • Iwo Karwański

  Koordynator projektów

  Realizacja projektów zgodnie z założeniami i harmonogramem prac.


 • Magdalena Mądry

  Obsługa klienta

  Ofertowanie, zamówienia, współpraca z firmami.