• Wizja lokalna

  Wizja lokalna

  Każde zapytanie jakie otrzymujemy ma swój odmienny charakter. Dlatego chętnie umówimy się z Wami na spotkanie w dogodnym dla Was terminie. W trakcie spotkania przeprowadzimy oględziny całego obiektu, otoczenia, sytuacji roślinnej, glebowej, wodnej, powietrznej oraz wielu innych czynników mających wpływ na realizację projektu i montażu. Wykonamy również pomiar źródła wody, a na sam koniec zaprezentujemy najlepsze rozwiązania, które mogą przyczynić się do zwiększenia funkcjonalności przestrzeni.

 • Wycena inwestycji

  Wycena inwestycji

  Na etapie kosztorysowania poprosimy Was o materiały i dokumentacje techniczne. Usprawnia to bowiem proces przygotowania wyceny. Jeśli nie dysponujecie projektem ogrodu, mapą geodezyjną lub jakąkolwiek inną mapą posesji możemy sporządzić ją dla Was.

 • Projekt

  Projekt

  Do wyceny instalacji sporządzamy projekt, który zawsze można odkupić, jeśli nie zdecydujecie się na współpracę z nami. W przypadku podjęcia współpracy, projekt otrzymujecie od nas bezpłatnie. Wycena założenia ogrodu również opiera się na wykonaniu projektu lub wyrysu ogrodu. Klient decyduje o jego zakresie w zależności od upodobań i możliwości. Jesteśmy w stanie przygotować szkice koncepcyjne, projekty techniczne AutoCad, widoki, wizualizacje 2D oraz 3D.

 • Montaż

  Montaż

  Wszelkie prace instalacyjne lub ogrodnicze realizujemy po podpisaniu umowy i uzgodnieniu dogodnego dla wszystkich terminu. Nasza praca zostanie zrealizowana precyzyjnie, terminowo i przede wszystkim w świetnej atmosferze, o czym będziecie się mogli sami przekonać.

Skontaktuj się z nami